Hediye Dede Kimdir?

Hediye Dede, sıradışı ve ilginç hediyelerin doğru adresidir. Bulabileceğiniz en ilginç hediye alabileceğiniz en uygun fiyata Hediye Dede dedir. Hediye Dede; doğumgünü hediyeleri, sevgililer günü hediyeleri, anneler günü hediyeleri, babalar günü hediyeleri ve yılbaşı hediyeleri gibi, gerçekten seçmesi zor hediye arayışlarınızda sizin en büyük yardımcınızdır.

 
Alışveriş Sepetiniz

Sepetiniz Boş ve Hüzünlü:)
 

Hediye: Bir Aşk Filmi - En Özel Hediye

Bir Aşk Filmi - En Özel Hediye
Büyütmek için resme tıklayınız.
  • Bir Aşk Filmi - En Özel Hediye
  • Bir Aşk Filmi - En Özel Hediye
  • Bir Aşk Filmi - En Özel Hediye
  • Bir Aşk Filmi - En Özel Hediye

Fiyatı: 199.00TL 134.90TL
Stok Durumu: Stokda yok

Ürün Seçenekleri:
Filmin Konusu:
Çekimlerde siz de yer alacak mısınız?:
Senaryo:
Kaç tane almak istersiniz?
Miktar: Sepete Ekle
Aynı gün kargoya verilir.
Hediye pakedi yapılır.

"Aşk Filmi Projesi ile hayalinizdeki filmi gerçeğe taşıyın."  -Hediye Dede

Ortalama 10 gün de hazırlanır lütfen dikkate alınız!

AŞAĞIDA İZLEYECEĞİNİZ GÖRÜNTÜ ÖRNEK BİR AŞK FİLMİ PROJESİDİR. DENİZ'İN BURCU'YA YAPTIĞI EVLİLİK TEKLİFİ:

 

 

ÜCRETLENDİRME: 

1)YALNIZCA AŞK FİLMİ® paketine sadece 100 TL + KDV  bedelle sahip olabilirsiniz.. (Standart Senaryo, İzlediğiniz Gibi)

2)AŞK FİLMİ® paketi+Kendi çekimlerinizde yer almak istiyorsanız  +118 TL (Standart Senaro+Sizin de çekimlerinizin Eklenmesi)

3)Aşk Filmi® paketi+özel bir senaryo oluşturulmasını istiyorsanız +590TL

4) Eğer kendi çektiğiniz hazır videolar yada fotoğraflar varsa, filmin uygun yerlerine ücretsiz olarak montajlanabilmektedir.

5) Filminizi size özel web sitesinde yayınlayabiliriz. Mesela Ayşe filmi sevgili Mehmet için aldı. Onlara özel www.ayseilemehmet.com u yaparız. Süper romantik bir site olur ve sitenin ortasında da size özel aşk filminiz oynar. Ücreti +145 TL dir.

SATIN ALMA İŞLEMİNİZİ GERÇEKLEŞTİRDİKTEN SONRA DETAYLARI BELİRTMENİZ İÇİN SİZE BİR FORM GÖNDERİLECEKTİR. BU FORMDAKİ BİLGİLERE GÖRE FİLMİNİZ HAZIRLANIP, ÖZEL DVD VE KUTUSUNDA BELİRTECEĞİNİZ ADRESE GÖNDERİLECEKTİR. BU FORM İLE BİRLİKTE GÖNDERECEĞİNİZ KENDİ ÇEKTİĞİNİZ FOTOĞRAFLARDA VİDEONUZA EKLENEBİLMEKTEDİR.

 

SİZ ŞİMDİ SADECE HAYAL EDİN!

**Sevdiğinizi bir cafeye götürdünüz. Duvarında, büyükçe bir ekranı bulunan bu cafede birazdan alkışlar kopacak… Bu yer; bir sinema salonu, ya da lcd televizyonu bulunan herhangi bir yer olabilir..

**Ekranda başlayan videoda bir şeyler var… 

**Küçük bir kız çocuğu elinde tuttuğu çiçeği ekrana doğru götürüyor ve sizin onu ne kadar çok sevdiğinizi söylüyor.

**Kız çocuğu ekrandan el sallayarak ayrılırken; yerine bir İlköğretim Okulunun 500 öğrencili dev kadrosu geliyor. Tüm neşeleri ve pırıl pırıllıklarıyla haykırıyorlar, sizin onu kadar çok sevdiğinizi.

**Sonra, bir Belediye Zabıtası beliriyor ekranda… Halkalı şapkasıyla, o da söylüyor sizin onu ne kadar çok sevdiğinizi..

**Bir İETT Otobüs Şoförü; direksiyondan selam yolluyor ve sizin onu kadar çok sevdiğinizi söylüyor.

**Döner ustası, elinde döner bıçağı ile anlatıyor sevginizi.

**Bir sokak çalgıcısı, sizin için gıcırdatıyor enstrümanını… Sanki bütün doğa; tüm canlılarıyla, tüm maddeleriyle sizin için ortak olmuş, çalışıyor gibi…

**Mutlu bir çift; “siz de bizim gibi mutlu olun” derken, el ele tutuşuyorlar.

**Ellerinde rengarenk balonlarla dolaşan çocuklar da haykırıyorlar sizin ona olan aşkınızı..

**Sevdiğiniz bu arada şaşkın bakışlarla, ağlamaklı oluyor… Video devam ediyor..

**Aşkınızın anlamı uluslararası bir boyut kazanıyor. Birçok milletten insan; kendi dillerince sizin ona olan aşkınızı anlatıyorlar. Japon, Amerikalı, Çinli, Alman, İngiliz. Güney Amerikalı ve Afrikalı insanlar, kendi dilleriyle anlatıyorlar aşkınızı.

**Bu gösteri, her milletten insanların; el ele; sizin için bir şarkı ya da şiiri TÜRKÇE olarak okumasıyla devam ediyor.

**Evet… Tüm dünya insanları Türkçe olarak anlatıyor sizin ona olan aşkınızı…

**Arka fonda; sizin ortak şarkınız, aşkınızın müziği çalarken, insanlar sizin için; gönüllü, ortak bir çabada bulunuyorlar. 

**Ve bu çabayı gördüğünde; sevdiğiniz, gözyaşlarını tutamıyor..

**Bu sahneler, bir film şeridi gibi geçerken dev perdede; birden sevdiğinizin ya da sizin tuttuğunuz takımın taraftarları gözüküyor…  Yüzlerce taraftar; hep bir ağızdan meşalelerle, şarkılarla eşlik ediyorlar sevginizin haykırışına…

**Ve final… Sevdiğiniz, Ülkece ya da dünyaca tanınan ünlü bir isim beliriyor ekranda… Ve, sizin onu ne kadar çok sevdiğinizi söylüyor. Bu muhteşem final, haliyle; sevdiğinizin hayatında aldığı en değerli hediyelerden bir tanesi oluyor…

EVET... AŞK FİLMİ®… Kısacası; sizi hiç tanımayan, sizinle alakası olmayan yüzlerce insan sizin için ortak bir çaba gösteriyor. Siz bu ortak çabayı izlerken, arka fonda sevdiğinizle sizin ortak şarkınız çalıyor. Tuttuğunuz takımın taraftarları meşalelerle tezahürat yapıyor, ünlü bir isim sizin aşkınızı anlatıyor. Sevdiğinizin en sevdiği renklerin bir arada bulunduğu, tamamen sizi ve onu anlatan bir film çekiliyor. Adı; AŞK FİLMİ®…

Dünyada Patenti ve Telif Hakkı alınarak TESCİLLENMİŞ tek hediye projesi ile; sevdiğinize dünyanın en değerli hediyesini verebilirsiniz.

Orijinal Aşk Filmi®; yalnızca size özel olarak hazırlanan prodüksiyonel bir hediyedir. Bir yapım ve prodüksiyon ürünüdür, ciddi bir emek vardır.

Aşk Filmi®’niz içerisinde; size ait bütün duyguları serbestçe ifade ettirebilirsiniz..

Örneğin;

**Ayrıldığınız eşiniz ya da sevgiliniz için barışma amaçlı; AF MODELİ

**Aşık olduğunuz bir insanı etkilemek ve ona açılmak için; İTİRAF MODELİ

**Sevgilinize, eşinize, ya da sevdiğiniz herhangi bir insana Sevgi Gösterisinde bulunmak için; SEVGİ GÖSTERİSİ MODELİ

**Doğum günü ya da özel günlerin kutlanması amaçlı; DOĞUM GÜNÜ/ÖZEL GÜN MODELİ

**Evlenme Teklifiniz için; EVLENME TEKLİFİ MODELİ

İstediğiniz Filmin konusunu yukardan seçip, onu sipariş verebilirsiniz.

Yukarıda ki gibi; yüzlerce örnekle, içinizde ki duyguları karşınızdaki insana etkili bir biçimde anlatma yoludur AŞK FİLMİ®.

Üstelik topluma faydalıdır da… Kültür ve Turizm Bakanlığına verilen açıklama yazısında; “İnsanların, başkalarına ait her türlü duygu ve düşünce öğesini, HİÇBİR MENFAAT GÖZETMEKSİZİN, KARŞILIKSIZ olarak iletmesidir…” İfadesi yer almaktadır. Kısacası Aşk Filmi®, milli beraberlik ve birlik duygularını geliştirmekte ve bu gelişime doğal bir dönüşüm kazandırmaktadır. Bu konuda Medya vasıtalarının kullanılması ise; bu dönüşüme ivme kazandırmaktadır. Hatta; çoğu zaman bu gelişim, Yabancı Milletlerden insanların da katılımıyla küresel bir özellik kazanmaktadır.

ÇEKİM İÇERİĞİ;

**Aşk Filmi®’nizin son karesinde siz de yer alabilirsiniz.  Örneğin; filmin son karesinde; kalabalık bir cadde ve bu cadde de yürüyen insanların arasında bir insan silueti belirmektedir. Kameraya yavaş yavaş yaklaşan bu insan aslında sizsiniz ve finali muhteşem itirafınızla bitiriyorsunuz; “SENİ ÇOK SEVİYORUM, BENİMLE EVLENİR MİSİN?...” gibi.. Film paketine çok cüz’i bir ücret ekleyerek, kendi AŞK FİLMİ®’nizin finalini daha da unutulmaz yapabilirsiniz.

**AŞK FİLMİ®’niz de, insanlara dilediğiniz herşeyi söyletebiliyoruz. İstediğiniz herşeyi, her mesajı iletebiliriz. Dilerseniz şarkı, dilerseniz şiir, dilerseniz, size ait ve anlamını yalnızca sevdiğiniz ile sizin bildiği her şey…

**Aşk filmi®’nizi bir senaryo içerisinde, sokakta ki insanlara da oynatabiliriz. Örneğin; sizin hikayenizi dinler ve ardından kurgu yönetmenlerimizin hazırladığı senaryoya göre, bir film yapabiliriz. Yine; AŞK FİLMİ® paketine dahil edilecek cüz’i bir ücretle senaryosu, oyuncu kadrosu bulunan ve sizin hikayenizi anlatan bir Aşk Filmi®’niz olabilir. Bununla ilgili detay için lütfen iletişime geçiniz.

**Aşk Filmi®’nize kendi fotoğraflarınızı ya da videolarınızı ekleyebilirsiniz. Bu işlemde, herhangi bir fotoğraf/video adedi sınırlaması olmadığı gibi ek bir ücretlendirmeye de tabii değildir.

**Aşk Filmi® içerişinde yer almasını istediğiniz fotoğraf ya da videolarınızı bizlere mail yoluyla ulaştırabilirsiniz. Mail adreslerimiz; siparişinizin onaylanmasından hemen sonra sistem tarafından kayıtlı cep telefonunuza SMS olarak gönderilecektir.

**Kendi Aşk Filmi®’niz de kendiniz yer almak istiyorsunuz ancak; İstanbul dışındasınız ve gelme imkânınız da yok. Hiç dert etmeyin. Hiçbir ek ücret ödemeden Aşk Filmi®’nizin son karesinde yer alabilirsiniz. Nasıl mı? Çok basit… Size ait bir video kamera ya da cep telefonunuzun bilgisayarınızın dahili kamerasıyla kendi görüntünüzü ekiniz ve biz e-mail yoluyla gönderiniz. Üzerinde gerekli düzenlemeler tarafımızca yapıldıktan sonra kendi Aşk Filmi®’nize montajlanarak hazır hale getirilecektir. Böylelikle, kendi Aşk Filmi®’niz de kendiniz de yer almış olabileceksiniz.

ŞARTLAR;

**Aşk Filmi®’nize kendi fotoğraflarınızı ya da videolarınızı ekleyebilirsiniz. Bu işlemde, herhangi bir fotoğraf/video adedi sınırlaması olmadığı gibi ek bir ücretlendirmeye de tabii değildir.

**Aşk Filmi® içerişinde yer almasını istediğiniz fotoğraf ya da videolarınızı bizlere mail yoluyla ulaştırabilirsiniz.(bilgi  @  hediyedede.com)

**Kendi Aşk Filmi®’niz de kendiniz yer almak istiyorsunuz ancak; İstanbul dışındasınız ve gelme imkânınız da yok. Hiç dert etmeyin. Hiçbir ek ücret ödemeden Aşk Filmi®’nizin son karesinde yer alabilirsiniz. Nasıl mı? Çok basit… Size ait bir video kamera ya da cep telefonunuzun bilgisayarınızın dahili kamerasıyla kendi görüntünüzü ekiniz ve biz e-mail yoluyla gönderiniz. Üzerinde gerekli düzenlemeler tarafımızca yapıldıktan sonra kendi Aşk Filmi®’nize montajlanarak hazır hale getirilecektir. Böylelikle, kendi Aşk Filmi®’niz de kendiniz de yer almış olabileceksiniz.

**Aşk Filmi®’nizin ortalama uzunluğu (Kamera Arkası dahil) 5 dakikadır. Çekimleriniz; HD (Yüksek Çözünürlüklü) kalitede yapılmaktadır.

**Özel istek, hayranı olduğunuz bir ünlünün filminizde yer alması v.b. gibi seçenekler için lütfen irtibata geçiniz.

HAYDİ! SİZİN DE UNUTULMAZ VE SEVDİĞİNİZİ GÖZYAŞLARINA BOĞAN BİR AŞK FİLMİNİZ OLSUN. SİPARİŞİNİZİN ARDINDAN SİZE FORM GÖNDERİLECEK VE FİLMİNİZİN DETAYLARINI O FORMA GİRİP BİZE GÖNDEREBİLECEKSİNİZ.

HAYATINIZIN EN UNUTULMAZ HEDİYESİNİ HAZIRLAYACAĞIMIZI GARANTİ EDİYORUZ.


Bu ilginç hediyeyi, tüm sevdiklerinize, doğum günü hediyesi, yılbaşı hediyesi ve sevgililer günü hediyesi gibi tüm özel günlerinizde, Hediye Dede farkıyla verebilirsiniz. Her zaman için en güzel hediyeyi, en uygun fiyata bulabileceğiniz tek adres HediyeDede.com

HediyeDede.com da 199.00TL yerine sadece 134.90TL

Hemen mi lazım?
Hediye Dede nin rakiplerinden en büyük farkı tüm siparişlerinizi aynı gün kargolamasıdır. Hediye Dede ile tam zamanında hediyeler.
Hediye pakedi yapalım mı?
Söylemenize bile gerek yok. Zaten Hediye Dede de tüm siparişleriniz ücretsiz ve çok şık olarak hediye pakedi yapılıp öyle gönderilir.
Kargoyu da biz ödeyelim mi?
Verdiğiniz siparişin toplamı 80 TL yi geçtiyse kargoyu da biz ödüyoruz. Çünkü Hediye Dede de herşey müşteri memnuniyeti için:)
Yorum Yaz
Adınız:


Yorumunuz: Not: HTML'ye dönüştürülmez!

Oylama: Kötü            İyi

Doğrulama kodunu giriniz:

Bir Aşk Filmi - En Özel Hediye
Büyütmek için resme tıklayınız.
Bir Aşk Filmi - En Özel Hediye
Büyütmek için resme tıklayınız.
Bir Aşk Filmi - En Özel Hediye
Büyütmek için resme tıklayınız.