Hediye Dede Kimdir?

Hediye Dede, sıradışı ve ilginç hediyelerin doğru adresidir. Bulabileceğiniz en ilginç hediye alabileceğiniz en uygun fiyata Hediye Dede dedir. Hediye Dede; doğumgünü hediyeleri, sevgililer günü hediyeleri, anneler günü hediyeleri, babalar günü hediyeleri ve yılbaşı hediyeleri gibi, gerçekten seçmesi zor hediye arayışlarınızda sizin en büyük yardımcınızdır.

 

Ödeme Seçenekleri

 

 

HediyeDede.com’dan yapmış olduğunuz alışverişinizin ödemesini aşağıda yer alan ödeme tiplerinden biriyle ödeyebilirsiniz:


Kapıda Ödeme

Havale - EFT

Telefonla

Kredi Kartı ile

1) KAPIDA NAKİT ÖDEME:


Eğer isterseniz ödemenizi kapınızda ürünü teslim aldıktan sonra da yapabilirsiniz. Bu hizmet size ARAS Kargo ayrıcalığı ile sunulur. Kargo ücretine ek olarak Kapıda Ödeme ücreti ( 3 TL ), sipariş aşamasında müşterilerimize yansımaktadır. Bu hizmet yardımı ile siparişinizi verirsiniz ve daha sonra siparişiniz ARAS Kargo ile size ulaştırılır ve kapınızda ürününüzü teslim alırsınız daha sonra size kargoyu getiren görevliye ödemenizi yaparsınız. Hepsi Bu kadar. Kapıda Ödeme ayrıcalığını, HediyeDede.com ile yaşayın.


2) HAVALE-EFT İLE ÖDEME:


Ödemelerinizi herhangi bir bankanın Havale / EFT / ATM / SMS / Telefon / İnternet bankacılığı hizmetlerini kullanarak yapabilirsiniz. Havale & EFT yöntemini seçtiğinizde siparişiniz ödeme alındıktan sonra işleme başlayacaktır. Ödemelerinizi daha hızlı görebilmemiz adına tüm bilgileri eksiksiz doldurun ve açıklama kısmına siparişiniz tamamlandıktan sonra oluşacak "Sipariş Numarasını" yazın. Havale için bankanın aldığı masraftan sorumlu değiliz.. 

 


3) TELEFON İLE SİPARİŞ:


Bizi her zaman arayarak sipariş verebilirsiniz. Telefonla sipariş vermek için tek yapmanız gereken  0546 22 11 007 nolu telefonlardan HediyeDede.com a ulaşmak. Not: Güvenliğiniz nedeniyle müşteri temsilcilerimiz kredi kartı ile sipariş almamaktadır.

4) KREDİ KARTI İLE ÖDEME


Sistemimiz tüm bankaların kredi kartı ödemelerini kabul etmektedir. Tüm kredi kartı ödeme işlemleriniz 256 bitlik SSL koruması altında sadece bankanızla sizin aranızda gerçekleşir ve kesinlikle HediyeDede.com da kredi kartı bilgileriniz tutulmaz. Banka HediyeDede.com a ödeme onayını otomatik olarak geçer ve bizde kargonuzu hazırlayıp göndeririz.